Powrót na poprzednią wersję serwisu
Czcionka: A A+ A++
Kontrast: tryb podstawowy tryb czarno-biały z wysokim kontrastem tryb żółto-czarny z wysokim kontrastem tryb czarno-żółty z wysokim kontrastem

Nowy most w Jarosławiu

W dniu 20 lutego 2023 roku w siedzibie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie została podpisana umowa na realizację inwestycji: „Budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław – Bełżec wraz z budową mostu na rzece San w m. Jarosław” przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, prezesa Mostów Łódź S.A. Artura Raczaka i Dyrektora PZDW Piotra Miąso.

Zadanie składa się z dwóch etapów:
Budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław – Bełżec wraz z budową mostu na rzece San w m. Munina i Sobiecin - etap I”
„Budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław – Bełżec wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej, budowli i urządzeń budowlanych w m. Sobiecin i Koniaczów - etap II”.

Etap pierwszy jest współfinansowany w 80% z Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury - Mosty dla Regionów i Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Etap drugi finansowany jest z Budżetu Województwa Podkarpackiego.

Na podstawie dokumentacji wykonawczej, Mosty Łódź S.A. rozpoczną budowę nowego odcinka drogi oraz mostu w marcu 2023 roku i mają 31 miesięcy na realizację inwestycji. Inwestycja jest niezwykle istotna w rozwoju sieci dróg wojewódzkich na terenie Podkarpacia. Budowany most będzie drugą przeprawą przez San w Jarosławiu i przejmie znaczną część ruchu, odciążając jedyny istniejący most na ulicy Sanowej. 
 


Zobacz również poprzednie aktualności

komunikat
Komunikat
Data dodania: 02-07-2024 r.

Obwieszczenie WOOŚ.420.16.1.2023.JK.50

OBWIESZCZENIE Zgodnie z art. 61 § 4 oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r.... czytaj dalej

Rozpoczynamy rozbudowę DW 988 Czudec-Zaborów
Inwestycja
Data dodania: 05-06-2024 r.

Rozpoczynamy rozbudowę DW 988 Czudec-Zaborów

W dniu 5 czerwca 2024 roku w Czudcu oficjalnie została rozpoczęta realizacja inwestycji &b... czytaj dalej

komunikat
Komunikat
Data dodania: 07-05-2024 r.

Rozbudowa DW 922 w polegająca na budowie mostu w km 23+470 na rz. Wisłoka w m. Kąty - wstępne rozwiązania projektowe

Pod poniższym linkiem znajdują się wstępne rozwiązania projektowe dla inwestycji pn.: &... czytaj dalej

Zamówienia publiczne
Drogi i mosty
Oferty pracy
Logo Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego