Powrót na poprzednią wersję serwisu
Czcionka: A A+ A++
Kontrast: tryb podstawowy tryb czarno-biały z wysokim kontrastem tryb żółto-czarny z wysokim kontrastem tryb czarno-żółty z wysokim kontrastem

Program funkcjonalno-użytkowy: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 877 na odcinku ulic Przytorze, Hutnicza i Browarna w m. Leżajsk

W  ramach zadania pn.: „Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego i innych dokumentów wraz załącznikami dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 877 Naklik-Leżajsk-Łańcut-Dylągówka-Szklary na odcinku ulic Przytorze, Hutnicza i Browarna, wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej, budowli i urządzeń budowlanych w m. Leżajsk” opracowany został program funkcjonalno - użytkowy dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 877, w tym opracowane zostały wstępne rozwiązania projektowe.

W ramach zadania nie została opracowywana dokumentacja projektowa (projekt budowlany) oraz nie uzyskiwane były żadne decyzje administracyjne umożliwiające realizację tej inwestycji.

Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego (PFU) poprzedza opracowanie właściwej dokumentacji projektowej i przedstawia wstępne rozwiązania sytuacyjne i wysokościowe planowanej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 877. Na dalszym etapie przygotowania inwestycji do realizacji przyjęte założenia mogą zostać zmodyfikowane i uszczegółowiane adekwatnie do ustalonych uwarunkowań terenowych, środowiskowych i geologicznych. Zmiana może dotyczyć także zakresu dróg dla pieszych, dróg dla rowerów oraz pieszych i rowerów.

Poniżej w linku zamieszczono plany sytuacyjne, na tle ortofotomapy, będące częścią składową PFU:

http://owncloud.pzdw.pl/owncloud/index.php/s/aoFMpvUReBVwPpw


Zobacz również poprzednie aktualności

INTERREG Polska-Słowacja 2021-2027
Inwestycja
Data dodania: 19-04-2024 r.

INTERREG Polska-Słowacja 2021-2027

15 kwietnia 2024 roku została podpisana umowa o dofinansowanie realizacji projektu „... czytaj dalej

komunikat
Komunikat
Data dodania: 15-04-2024 r.

Rozbudowa DW 896 Ustrzyki Dolne - Ustrzyki Górne - projekt koncepcyjny

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie udostępnia w poniższym link... czytaj dalej

komunikat
Komunikat
Data dodania: 10-04-2024 r.

Obwieszczenie WOOŚ.420.16.1.2023.JK.37

OBWIESZCZENIE Działając na podstawie art. 49 i art. 50 § 1 ustawy z dnia 14 czerwc... czytaj dalej

Zamówienia publiczne
Drogi i mosty
Oferty pracy
Logo Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego